Čerpadla PHM

Čerpadlo na naftu s řízeným přístupem PIUSI 3000 SUPREME- 50l/min – 12V až 24V

15 500  bez DPH (18 755  s DPH)

PIUSI 3000 SUPREME je čerpadlo navrženo tak, aby nabízelo úplnou kontrolu a zprávu o tankování přes aplikaci pro smartphony.

Dostupné u našeho dodavatele

PIUSI 3000 SUPREME je čerpadlo navrženo tak, aby nabízelo úplnou kontrolu a zprávu o tankování přes aplikaci pro smartphony /připojení přes Bluetooth/, čímž pomáhá uživatelům rychle a bezpečně natankovat naftu z mobilních nádrží. Toto čerpadlo je určeno k čerpání nafty, měření vydávaného objemu, řízení přístupu operátora a řešení problémů, se kterými se běžně setkávají uživatelé mobilních nádrží, jako je např. neznámý odběr, přehřátí a pod.

Aplikaci PIUSI SUPREME lze stáhnout z Google Play nebo App Store.

Aplikace je bezplatná , již žádné další poplatky !

Prostřednictvím vyhrazené aplikace můžete snadno:

Aktivovat/deaktivovat čerpadlo

Kontrolovat přístup

Sledovat vydávané litry

Nastavit množství paliva, který chcete čerpat

Nastavit průtok nafty /např. nižší pro čerpání do bandasek

Zobrazit souhrn výdajů

PIUSI 3000 SUPREME je kompaktní samonasávací lamelové čerpadlo s průtokem až 50 l/min, příkon 200 W, kapacita pojistky 25A. Čerpadlo má integrovaný  průtokoměr. Jeho kompaktní design umožňuje snadnou instalaci na jakýkoli typ nádrže.

Základní verze pro jednodušší systémy určené pro správu  2 uživatelů /PIUSI SUPREME PRO až 10 uživatelů za příplatek/. Díky integrovanému řízení průtoku poskytuje přístup chráněný PIN kódem a umožňuje uživatelům zkontrolovat posledních 20 transakcí jejich historie dávkování z aplikace.

VÝHODY PIUSI 3000 SUPREME

Vyhrazená aplikace – Bezpečný, kontrolovaný a sledovatelný přístup k palivu pouze pro oprávněné uživatele, kteří vlastní bezpečnostní PIN

Technologie Flow Control – Automaticky snižuje průtok v případě přehřátí. Chcete-li dávkovat palivo do malých bandasek, průtok můžete snížit i manuálně z aplikace

Jakákoliv bateriová technologie – Vícenapěťové napájení od 12V do 24V, s ochranou v případě zapojení s obrácenou polaritou.

Za příplatek 8 000,-Kč verze PRO:

PIUSI SUPREME PRO – Poskytuje všechny funkce základní verze, jakož i správu až 10 uživatelů. Umožňuje vám také stáhnout posledních 100 transakcí vaší historie výdejů + stažení se souborem CSV a zobrazit kalendář výdajů, to vše z aplikace.

Vyzkoušejte si DEMO :

https://www.piusi.com/supreme#form

Napájení

12V až 24V

Průtok čerpadla

50l/min

Pracovní cyklus čerpadla

Přesnost měření

Výrobce

Mohlo by sa vám líbit…

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie