Čerpadla PHM

Čerpadlo na benzín Fill Rite RD812BN / 12V

11 990  bez DPH (14 508  s DPH)

Čerpadla Fill-Rite® s EX motorem a ATEX homologací mají robustní konstrukci z litiny a nabízejí průtok a konfigurace vhodné pro přenosné i stacionární výdejní systémy.

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: 87e338191442 Kategorie: ,

Čerpadla RD812 jsou ideální pro práce doma i v profesních oblastech. Zemědělci, profesionální zahradníci, stavbaři, lesníci, nebo jakékoliv jiné profese, kde se palivové nádrže plní nebo vyprazdňují pravidelně, najdou v RD812 ideální a spolehlivé čerpadlo. Také v sektoru volného času si budete moci vychutnat pohodlí při čerpání PHM do svých lodí, vodních skútrů i sněžných skútrů. Žádné další zvedání těžkých palivových nádob nebo rozlití benzínu ve vodě nebo na zemi při plnění.

Samonasávací čerpadla Fill-Rite® s EX motorem, tepelnou ochranou a ATEX homologací mají hliníkovou konstrukci, hmotnost jen 3,2 kg! Výborná flexibilita při montáži nebo ručním držení. Rychlé připojení DC napájení s přiloženým 4,1 m síťovým kabelem se sponami na baterie.

Konfigurovatelné příruby – umístěte vstup a výstup hadice aby vyhovoval vašim potřebám, odšroubujte dva šrouby, otočte
přírubu a máte hotovo. Příruby takto mohou být buď vodorovně, svisle, nebo těsně vedle sebe / např. v úzkých prostorech /. Na vstupu i výstupu čerpadla je vnitřní závit 3/4″ . Čerpadlo má integrované vstupní sítko.

Čerpadla Fill Rite® osvědčeného výrobce Tuthill, které koupíte jen u nás, patří do skupiny velmi kvalitních a odolných čerpadel.

Made in USA.

Produkt

Připojení

závit 3/4"

Průtok čerpadla:

30l/min

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie