Čerpadla PHM

Výdejní sestava na naftu s evidencí PIUSI CUBE 70MC-230V AGILIS

42 990  bez DPH (52 018  s DPH)

Cube MC 70 je výdejní zařízení na naftu speciálně určené pro nekomerční použití.

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: 43f9592e40ec Kategorie: , ,
Cube MC 70 je výdejní zařízení na naftu speciálně určené pro nekomerční použití. Jedinečností tohoto zařízení je jeho všestrannost, díky čemuž je vhodný pro různé aplikace. Ve skutečnosti je možné aplikovat CUBE MC 70 přímo na nádrže, na stěnu, na cisterny, na sudy nebo na jeho speciální podstavec. Další zvláštností tohoto naftového výdejního stojanu je jeho všestrannost ve schopnosti přizpůsobit se různým odvětvím: zemědělství, automobilový průmysl, logistika, stavebnictví i průmyslová odvětví.
Cube MC je vybaveno samonasávacím lamelovým čerpadlem s obtokovým ventilem, které zajišťuje vysoký výkon. Dodávaná pistole je automatická s otočným připojením a držák pistole má páku pro spuštění/zastavení čerpadla.
Cube MC  je vybaveno průtokoměrem s oválným ozubením a elektronickou řídicí jednotkou pro řízení výdejních operací pro více uživatelů.
Lokální paměť sbírá posledních 255 výdejních operací a díky PC rozhraní lze data exportovat a organizovat. Zařízení slouží k výdeji nafty pomocí PIN kódu nebo čipového klíče pro 80 uživatelů. Ve spojení se softwarovým setem /za příplatek/ lze jednotlivé transakce stahovat manažerským klíčem do PC a dosáhnout tak maximální kontroly spotřeby nafty ve firmě. S dodaným softwarem lze sledovat čas, datum, množství, SPZ, případně tachometr vozidla. Jednotlivé sestavy, transakce, registry za požadovaná období lze tisknout a archivovat.
Sestava obsahuje:
samonasávací výkonné čerpadlo s By Pass ventilem a filtrem
digitální průtokoměr +- 0,5%
4m výdejní hadice DN 25 /za příplatek 6m, 8m hadice/
automatická výdejní stop pistole
skříň výd. zařízení s držákem na pistoli
bezpečnostní vypínač čerpadla
Hmotnost 30 kg
Napájení.

Pracovní cyklus čerpadla

Průtok čerpadla

70l/min

Připojovací kabel

Mohlo by sa vám líbit…

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie