Čerpadla PHM

Mobilní nádrž na naftu 330 litrů CARRY PICK-UP, 40 l/min – 12V AKU BATTERY

24 370  bez DPH (29 488  s DPH)

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: 0a86ca54645a-2 Kategorie: , ,

Představujeme vám absolutní novinku na českém trhu, mobilní nádrž na naftu v provedení PICK-UP, speciální série nádrže byla navržena tak, aby byla instalována uvnitř karoserie pick-up vozidel; Nádrže této série mají ve srovnání se standardní verzí Carrytank® základnu menších rozměrů, která umožňuje snadnou instalaci mezi podběhy kol.

Nádrž se dodává v šedé nebo černé barvě s poklopem.

Nádrž je velmi pevná / tloušťka stěny až 6,5mm / s certifikátem na převoz s úplným osvobozením od ADR podle bodu 1.1.3.1.C. Má zabudované samonasávací čerpadlo s napájením 12V a s průtokem až 40l / min. Součástí výbavy je antistatická výdejní hadice DN 19 o délce 4 m s automatickou výdejní pistolí / vypíná při plné nádrži /, odvzdušňovací pojistný ventil integrovaný v plnicím hliníkovém víčku, sací filtr i uzamykatelný poklop. Jediná nádrž na trhu, která má v základní výbavě i integrovaný hladinoměr pro zjištění zůstatku v nádrži! Uvnitř nádrže je samozřejmě i vlnolam pro bezpečnou manipulaci a přepravu. Nádrž má integrované otvory pro nakládku vysokozdvižným vozíkem / i při plné nádrži / i drážky pro uchycení upínacími pásy. Tato lehká a přitom odolná přepravní nádrž dokonale zapadne do zadní části vašeho pickupu, dodávky, nebo přívěsu.

Tato verze je s dobíjecí AKU baterií, nabíječka 230V, nebo 12V do autozapalovače / požadovaný typ nabíječky třeba napsat do poznámky /.

  • Možnost doplnění o přesný digitální průtokoměr K24 nebo ES filtr s vodním separátorem .
Hmotnost 44 kg
Objem

Průtok

40 l/min

Rozměry celkové v mm

Rozměry základny v mm

Uzamykatelný poklop

Výrobce

Mohlo by sa vám líbit…

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie