Čerpadla PHM

Postřikovač i na dezinfekci 980 litrů – el.čerpadlo 12V

41 000  bez DPH (49 610  s DPH)

Profi postřikovač Emilsprayer je určen k aplikaci postřiků zemědělských pesticidů a nehořlavých kapalin obecně. Je určen pro domácí i profesionální použití a ideální pro aplikaci pesticidů a hnojiv na trávník i plodiny.

Dostupné u našeho dodavatele

Katalogové číslo: 4635fade6e5f Kategorie:

Vhodné i pro sanitaci a dezinfekci ! Profi postřikovač Emilsprayer je určen k aplikaci postřiků zemědělských pesticidů a nehořlavých kapalin obecně. Je určen pro domácí i profesionální použití a ideální pro aplikaci pesticidů a hnojiv na trávník i plodiny.
Všechny postřikovače jsou vyrobeny z lehkého chemicky a UV odolného polymeru. Navíc tloušťka stěny a pevná konstrukce zabraňují deformaci výrobku i při častém používání.
Postřikovače jsou vybaveny 100% kontinuálními membránovými čerpadly / těsnící prvky Viton. Integrovaný tlakový spínač aktivuje čerpadlo pouze během fáze postřiku, čímž se snižuje jeho opotřebení a zvyšuje jeho účinnost.
Tryska stříkací pistole se nastavuje z kužele na proud; hliníková trubice s mosaznou tryskou otočný konektor. Systém je vyvinut na stříkání stromů, plevelů, plotových linií a dalších; proud stříká 9m horizontálně a 6m vertikálně.

Hmotnost 100 kg
Kapacita

980 litrů

Popis

Nádrže o objemu 980 litrů jsou vyrobeny z rotačního lineárního polyetylénu, který zajišťuje vynikající odolnost proti nárazům, teplotním změnám, chemickým faktorem a špatným klimatickým podmínkám. Jeho průhlednost také umožňuje neustálé monitorování hladiny kapaliny. Může se snadno mýt běžnými čistícími prostředky díky vysoce hladkému povrchu. Boční otvory vyztužené pozinkovanými profily z uhlíkové oceli, umožňují zvedání zespodu pomocí vysokozdvižného vozíku (i plné zatížení). Horní otvory pro zvedací operace (prázdná nádrž) z horní části nádrže. 220 mm vrchní plnící otvor s uzamykatelným šroubovacím víkem, těsnění, plnící otvor je s vestavěným odvzdušňovačem a uzamykatelnou bezpečnostní lištou. Elektrické membránové čerpadlo 12V, průtok 15 l / min, max. tlak 4,1 bar; Čerpadlová membrána Santopren ™ i ventily jsou chemicky odolné – těsnící prvky Viton®; Napájecí kabel pro baterii, svorky pro připojení baterie a spínač postřiku na rukojeti. 2ks hliníkové trubice s mosaznou tryskou a otočným konektorem. Proud stříká až 9 m horizontálně a 6 m vertikálně; 2ks 4,5 metrové hadice.

Rozměry

995×1.830×1.000 mm

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie