Čerpadla PHM

Postřikovač i na dezinfekci 98 litrů – el.čerpadlo 12V

11 310  bez DPH (13 685  s DPH)

Katalogové číslo: eebff320717a Kategorie:

 

Vhodné i pro sanitaci a dezinfekci ! Profi postřikovač Emilsprayer je určen k aplikaci postřiků zemědělských pesticidů a nehořlavých kapalin obecně. Je určen pro domácí i profesionální použití a ideální pro aplikaci pesticidů a hnojiv na trávník i plodiny.
Všechny postřikovače jsou vyrobeny z lehkého chemicky a UV odolného polymeru. Navíc tloušťka stěny a pevná konstrukce zabraňují deformaci výrobku i při častém používání.
Postřikovače jsou vybaveny 100% kontinuálními membránovými čerpadly / těsnící prvky Viton. Integrovaný tlakový spínač aktivuje čerpadlo pouze během fáze postřiku, čímž se snižuje jeho opotřebení a zvyšuje jeho účinnost.
Tryska stříkací pistole se nastavuje z kužele na proud; hliníková trubice s nastavitelnou tryskou má otočný konektor. Systém je vyvinut na stříkání stromů, plevelů, plotových linií a dalších; proud stříká až 9m horizontálně a 6m vertikálně.

Hmotnost 10 kg
Kapacita

98 litrů

Popis

Elektrické membránové čerpadlo 12V, průtok 8,3 l / min, max. tlak 4,8 bar. Čerpadlová membrána Santopren ™ i ventily jsou chemicky odolné / těsnící prvky Viton®. Patentovaný design nádrže je vybaven extra silnými stěnami ze speciálního polymeru odolného vůči chemikáliím a UV záření. Hliníková trubice s mosaznou tryskou a otočným konektorem. Proud stříká až 9m horizontálně a 6m vertikálně. Hadice o délce 4,5 m. Jednoduché plnění přes horní víčko nádrže 15,2 cm. Odtok ze spodu nádrže pro snadné vyprázdnění. Napájecí kabel na baterie, svorky pro připojení baterie a dálkový spínač na rukojeti.

Rozměry

850x370x v.530 mm

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie