Čerpadla PHM

Postřikovač i na dezinfekci 55 litrů – el.čerpadlo 12V BATERY

21 186  bez DPH (25 635  s DPH)

Profi postřikovač Emilsprayer je určen k aplikaci postřiků zemědělských pesticidů a nehořlavých kapalin obecně. Je určen pro domácí i profesionální použití a ideální pro aplikaci pesticidů a hnojiv na trávník i plodiny.

Katalogové číslo: f7361b6093c5 Kategorie:

Vhodné i pro sanitaci a dezinfekci ! Profi postřikovač Emilsprayer je určen k aplikaci postřiků sanitace, dezinfekce, zemědělských pesticidů a nehořlavých kapalin obecně. Je určen pro domácí i profesionální použití .
Všechny postřikovače jsou vyrobeny z lehkého chemicky a UV odolného polymeru. Navíc tloušťka stěny a pevná konstrukce zabraňují deformaci výrobku i při častém používání.
Postřikovače jsou vybaveny 100% kontinuálními membránovými čerpadly / těsnící prvky Viton. Integrovaný tlakový spínač aktivuje čerpadlo pouze během fáze postřiku, čímž se snižuje jeho opotřebení a zvyšuje jeho účinnost.
Tryska stříkací pistole se nastavuje z kužele na proud; hliníková trubice s mosaznou tryskou má otočný konektor. Systém je vyvinut na stříkání stromů, plevelů, plotových linií a dalších; proud stříká až 9m horizontálně a 6m vertikálně.
Tento postřikovač má vlastní dobíjecí baterii 12V i s nabíječkou, nepotřebuje externí zdroj energie.

Hmotnost 13 kg
Kapacita

55 litrů

Popis

Elektrické membránové čerpadlo 12V, průtok 8,3 l / min, max. tlak 4,8 bar. Čerpadlová membrána Santopren ™ i ventily jsou chemicky odolné / těsnící prvky Viton®. Patentovaný design nádrže je vybaven extra silnými stěnami ze speciálního polymeru odolného vůči chemikáliím a UV záření. Hliníková trubice s mosaznou tryskou a otočným konektorem. Proud stříká až 9m horizontálně a 6m vertikálně. Hadice o délce 4,5 m. Napájecí kabel na baterii, svorky pro připojení baterie a dálkový spínač na rukojeti. Souprava sestávající z dobíjecího akumulátoru 12 V nabíječka baterie do zásuvky autozapalovače, nebo do sítě 230V.

Rozměry

460x360x v.900 mm.

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie