Čerpadla PHM

Postřikovač i na dezinfekci 330 litrů – el.čerpadlo 12V

20 540  bez DPH (24 853  s DPH)

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: 6283b63e87a1 Kategorie:

Vhodné i pro sanitaci a dezinfekci ! Profi postřikovač Emilsprayer je určen k aplikaci postřiků zemědělských pesticidů a nehořlavých kapalin obecně. Je určen pro domácí i profesionální použití a ideální pro aplikaci pesticidů a hnojiv na trávník i plodiny.
Všechny postřikovače jsou vyrobeny z lehkého chemicky a UV odolného polymeru. Navíc tloušťka stěny a pevná konstrukce zabraňují deformaci výrobku i při častém používání.
Postřikovače jsou vybaveny 100% kontinuálními membránovými čerpadly / těsnící prvky Viton. Integrovaný tlakový spínač aktivuje čerpadlo pouze během fáze postřiku, čímž se snižuje jeho opotřebení a zvyšuje jeho účinnost.
Tryska stříkací pistole se nastavuje z kužele na proud; hliníková trubice s mosaznou tryskou má otočný konektor. Systém je vyvinut na stříkání stromů, plevelů, plotových linií a dalších; proud stříká až 9m horizontálně a 6m vertikálně.

Hmotnost 44 kg
Kapacita

330 litrů

Popis

Integrované otvory na vysokozdvižné vozíky (zvedání plné nádrže). Rukojeti na zvedání a přenášení (prázdná nádrž). Integrované prohlubně na zajištění pomocí upínacího pásu během přepravy. 2 "plnící zátka s integrovaným odvzdušňovacím zařízením. Elektrické membránové čerpadlo 12V, průtok 8,3 l / min, max. Tlak 4,8 bar. Čerpadlová membrána Santopren ™ i ventily jsou chemicky odolné / těsnící prvky Viton®. Patentovaný design nádrže je vybaven extra silnými stěnami ze speciálního polymeru odolného vůči chemikáliím a UV záření. Hliníková trubice s mosaznou tryskou a otočným konektorem. Proud stříká až 9m horizontálně a 6m vertikálně. Hadice o délce 4,5 m. Jednoduché plnění přes horní víčko nádrže 15,2 cm. odtok ze spodu nádrže pro snadné vyprázdnění. Napájecí kabel na baterii, svorky pro připojení baterie a dálkový spínač na rukojeti. Volitelné: Souprava sestávající z dobíjecího akumulátoru 12 V nabíječka baterie do zásuvky autozapalovače, nebo do sítě 230V.

Rozměry

1200x800x v.650 mm

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie