Čerpadla PHM

Nádrž na pitnou vodu 4000 litrů KINGSPAN

65 430  bez DPH (79 170  s DPH)

Dostupné u našeho dodavatele

Standardní výbava:
uzamykatelný revizní otvor 4“ na vrchu nádrže
2plnící závit na vrchu nádrže
odvzdušňovací ventil s filtrem chránící před znečištěním
kulový ventil DN 25 ve spodní části nádrže
barva: modrá

Naše nádrže na pitnou vodu z polyetylénu s vysokou hustotou jsou navrženy a vyrobeny tak, aby skladovali pitnou vodu a sbírali dešťovou nebo odpadní vodu. Jsou vyrobeny z lineárního polyetylénu, který je netoxický materiál, vyrábějí se podle platných nařízení a směrnic.

Rotační tvarovací proces a použití specifického lineárního polyetylénu s vysokou hustotou zajišťují vynikající rázovou pevnost, odolnost vůči chemickým faktorům, teplotním změnám, nepříznivým povětrnostním podmínkám a UV záření. Tyto nádrže nejsou průhledné a tato skutečnost zabraňuje vystavení uložené tekutiny slunečnímu záření, což minimalizuje růst řas.

Jsou velmi odolné, lehké a dobře ovladatelné, vyrábějí se pomocí moderních počítačových technik; to zaručuje, že naše nádrže jsou vyráběny podle nejvyšších standardů. Díky své monolitické struktuře a homogenní tloušťce stěny zajišťují prvotřídní kvalitu za velmi dostupné ceny.

Mohou se snadno omývat pomocí tradičních čistících prostředků díky jejich dokonale hladkému vnitřnímu povrchu.

Všechny nádrže jsou dodávány s vrchním šroubovacím víkem a s veškerým příslušenstvím, aby vyhovovaly individuálním požadavkům klienta.

Revizní otvor 4”, 2” závit na vrchu nádrže, odvzdušňovací ventil s filtrem chránící před znečištěním, ventil s kulovým kohoutem a závitem.

Hrdla jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Záruka 5 let.

Hmotnost 400 kg
Rozměry

297x 97x v. 193cm

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie