Čerpadla PHM

Podzemní nádrž na dešťovou vodu ATLANTIS 2200 litrů

16 830  bez DPH (20 364  s DPH)

Funkční a odolné řešení pro úsporu a maximální využití dešťové vody.

Dostupné u našeho dodavatele

Prémiová nádrž na dešťovou vodu Atlantis.

Certifikace PIA pro stabilitu, vhodnost pro podzemní vodu a vodotěsnost.

Může být instalována v oblastech, přes které mohou projíždět osobní auta, při dodržení určitých podmínek instalace a v kombinaci s teleskopickým nástavcem, nádrž je osazena hlouběji a proto je možný přejezd automobilů.

Auto parkovatelné

samonosná nádrž bez potřeby betonáže

Dá se libovolně rozšiřovat připojením více nádrží

Záruka na materiál 50 let

Díky monolitickému provedení jsou nádrže bez svárů a těsnění, a proto jsou 100% vodotěsné. Tento výrobní postup navíc nabízí trvalou ochranu proti praskání nebo tvorbě trhlin a zaručuje optimální stabilitu nádob.

Jasný vítěz nad betonovými nádržemi. Oproti betonu je použit materiál nádrží – polyethylen (PE) – mimořádně vhodný pro podzemní skladování dešťové vody. PE je trvale odolný vůči korozi, šetrný k životnímu prostředí, 100% recyklovatelný a zaručuje životnost nádrží po celá desetiletí. Díky nízké přilnavosti PE se na vnitřní stěnu nádrže nelepí téměř žádné nečistoty. Kromě výše uvedeného podzemní nádrže na dešťovou vodu ohromí svojí nízkou hmotností a kompaktními rozměry – to jsou nejlepší předpoklady pro instalaci bez použití těžkého vybavení nebo umístění na obtížně přístupných místech.

Naše produkty pro instalaci do země se přizpůsobí všem potřebám a umožňují nejrůznější použití. Využijte výhod systémových řešení pro zavlažování zahrady a zásobování domu užitkovou vodou.

Prověřená kvalita pro vaši bezpečnost

Naše podzemní nádrže jsou vyráběny v Německu v souladu se všemi pravidly norem dodržování kvality a ochrany životního prostředí dle DIN EN ISO 9001 a 14001.

Díky dlouholetým zkušenostem vám můžeme poskytnout až 50 letou záruku na materiál podzemních nádrží na dešťovou vodu.

Přejezd automobilů až do 12 t

Plochu nad nádrží lze vydláždit.

Vhodná do podzemní vody.

Bez vyvrtaných otvorů

Zdarma plastový poklop nádrže!

Hmotnost 81 kg
Nominální kapacita

Rozměry

2400 x 1230 x 1515 mm

Mohlo by sa vám líbit…

Scroll to Top

Přihlášení

Prihlásenie